×

İnfoport Sistem Satış

İnfoport Sistem Satış

Firmamız bünyesinde infoport sistem satış ve teslimatı yapılmaktadır. Güçlü yapısı, dayanıklı gövde ve uzun süre pil kullanımı sağlayan cihazlarımız ile siz değerli iş ortaklarımıza infoport satış işlemleri için firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır.

Dünyaca ünlü ve ülkemizde de ses getiren markalar ile, yerli üretim seçeneklerimiz de mevcuttur. İnfoport cihaz satın alımı için deneyimli müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir, cihazlar hakkında bilgi alabilir, ücretsiz tanıtım kataloğunu da temin edebilirsiniz.

Ürünlerimiz firma garantilidir. İster rehber sistemi olarak tek dil, ister çok dilli olarak simultane tercüme ekipmanı olarak kullanılabilirler. Cihaz teslimlerinde müşterimiz teknik ekibimiz tarafından kısa bir eğitimin ardından hemen kullanıma açıktır. Dilediğiniz takdirde, demo ürün gönderimi ya da test edebilme şansınız bulunmaktadır.

Açık alan gezileri, müze gezileri, fabrika gezileri, eğitim, seminer, az katılımcılı toplantılar, silence hizmetler gerektiren etkinliklerde ve dilediğiniz tüm alanlarda kullanılabilir.

 

TOP Call Now Button