×

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri Kiralama Hizmetleri

Ses Sistemleri, profesyonel simultane çeviri için en önemli unsurlardandır. Bu ses sistemlerinin kullanımı toplantının gidişatı açısından büyük rol oynamaktadır. Simultane Tercümanlar, sesi ne kadar temiz ve net duyar ise çevirinin kalitesi de o derecede artmaktadır. Ses sistemindeki ya da mikrofonlardaki aksaklıklar toplantının seyrini değiştirebilir, konuşulanlar anlaşılmaz ve böylece tercümana giden ses bozuk olduğundan tercüme de yanlış yapılmış olur.

MAKRO KONFERANS SİMULTANE EKİPMANLARI VE TERCÜME LTD. ŞTİ. olarak firmamız bünyesinde markalaşmış ürünler kullanmaktayız. Herhangi bir durumda, toplantı başından sonuna kadar bekleyen teknik personellerimiz anında müdahale ile hiç bir kayıp yaşanmadan organizasyon devam etmektedir. Ses sistemleri kiralamada en uygun fiyatlar ile talebinizi iletebilirsiniz.

Ses Sistemleri ile Simultane Ekipmanların Beraber Çalışması

Ses mikseri aux kanalı ya da paralel bir kanal çıkışı alınarak BOSCH DCN Integrus sistemin bir parçası olan CCU 'ya bağlanmaktadır. Çıkış alınan kablo, mikser ve sistem arasında bir köprü vazifesi oluşturarak, sesin tercümana gitmesini sağlamaktadır. Birbirlerine entegre çalışan bu sistemde tüm konuşmacılar mikrofona konuşur; mikrofondan gelen sesler tercüme edilir. Sesin kapalı, dışarıdan duyulmaz olsa dahi simultane sistem bu sesi tercümana iletmeye devam eder. Az katılımcılı ya da küçük çaplı organizasyonlarda kurulu ses sisteminin dış sesi çoğu zaman açılmaz, mikrofonlar sadece tercümanın sesi duyabilmesi için kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz:

El tipi telsiz mikrofon :

el tipi telsiz mikrofon ses sistemi tercüman

Yaka tipi telsiz mikrofon :

yaka tipi telsiz mikrofon ses sistemi tercüman

Headset Mikrofon :

makro_simultane_Sennheiser_XS_headset tercüman

Kürsü mikrofonu :

makro_simultane_HTDZ_Kürsü_mikrofonu ses sistemi tercüman

Delege mikrofonu :

makro_simultane_delege_mikrofonu tercüman

Aktif Hoparlör :

makro_simultane_JBL_EON_Hoparlör ses sistemi tercüman

Mikser :

makro_simultane_soundcraft_mikser ses sistemi tercüman

gibi sıralanmaktadır.

Ses sistemlerimiz son teknoloji ürünlerdir. Aktif bağlantılar ile seslerin daha anlaşılır şekilde olmasını sağlar.

Toplantı, organizasyon, fuar, açılış toplantıları, kapanış toplantıları, kurumsal toplantılar, kutlama vb. etkinliklerinizde ses sistemlerimiz daima hizmetinizdedir. Diğer ürünlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

TOP Call Now Button