×

Hakkımızda

Son Teknoloji Ürünleri ile Makro Simultane

MAKRO KONFERANS SİMULTANE EKİPMAN VE TERCÜME LTD. ŞTİ. olarak, firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji dijital ürünlerimiz ile hizmet vermeye başladık. BOSCH DCN simultane sistemlerimiz, dijital delege sistemlerimiz, geniş çekim kuvveti olan Sennheiser telsiz el ve yaka mikrofonları kullanmaktayız. Hitap gücünüze güç katacak güçlendirilmiş kürsü mikrofonlarımız, tercümanlarımız için dış sesten etkilenmez ISO standartlarında tercüman kabinlerimiz, görsel açıdan büyük önem taşıyan backdrop sistemlerimiz, sunum ve videolar için görüntü sistemlerimiz mevcuttur. Toplantı ses kayıtlarınızın yazılı hale getirilmesini sağlayan deşifre hizmetleri ekibimiz, bu deşifrelerin istediğiniz dilden istediğiniz dile tercümesini yapmaktadır. Yeminli ve yazılı tercüme, seslendirme ve video edit hizmetlerimiz, toplantı organizasyonları, baskı, branda, bayrak, kürsü, karşılama deski ve daha bir çok alanda hizmetimiz sürmektedir.

Tecrübe Gerektiren Bir Sorumluluk Sağlıyoruz

Geçmiş deneyim, bilgi ve birikimlerimizi de arkamıza alarak, yeni bir anlayış, yeni bir vizyon ile firmamızı buluşturmuş olduk. İlk prensibimiz kaliteli hizmet ve müşteri odaklı çalışmaktır. Profesyonel simultane tercüman ekibi, uzman teknik ekibi ve 7/24 destek alabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Her bir işi bir proje olarak kabul edip, bu projenin de yapı taşlarından biri olmanın bilincindeyiz. Teknik ekip ve toplantı koordinatörlerimiz ile analiz edilen çalışmalarımız, sonuca kadar sorumluluğumuz altındadır. Yabancı katılımcı ve konuşmacı olan toplantılarda en önemli unsurlar; simultane konferans tercümanının çeviri kalitesi, bu sesi de en iyi şekilde iletmesini sağlayan simultane çeviri ekipmanlarıdır. Toplantının dinlenebilmesi ve herkes tarafından anlaşılmasını sağlamak için ise ses sistemi ve mikrofonlardır.

Aslında her biri birbirine bağlı bu sistemlerin başında da uzman teknik personelimiz toplantı sonuna kadar beklemekte ve herhangi bir aksaklık ya da arıza durumunda anında müdahale etmektedir. Her bir etkinliğinizin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak sadece simültane sistem ve tercüme hizmeti satmıyoruz, aslında sizden de sorumluluk satın alıyoruz.

En uygun simultane tercüme ve ekipman fiyatları ve ayrıcalıklarla firmamızdan alacağınız hizmet ile teklif aşamasından toplantı bitimine kadar uzanacak olan uzun bir yolda tanışmak, bir çay, kahve ya da sadece sohbet için Konur Sokak 24/18 Kızılay Ankara adresimize bekleriz. Ortak projelerde görüşmek üzere...

TOP Call Now Button