×

Görüntü Sistem Ekipmanları

Görüntü Sistemleri Kiralama Hizmetleri

Etkinliklerinizde ses ve simultane ekipmanlarımızın yanı sıra görüntü sistemlerimiz, projeskiyon perde kiralama ile görsel hizmetler sunuyoruz. Yüksek ansilümen projeksiyon cihazları, projeksiyon perdesi, laptop, led ekran, LCD ekran, monitör, profesyonel video çekimi, profesyonel fotoğraf çekimi, canlı yayın, splitter görüntü aktarma, tanıtım filmleri, watchout gibi çalışmalarımız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

makro simultane projeskiyon perde makro simultane LED ekran makro simultane

Görüntü sistemleri toplantılarda büyük önem arz etmektedir. Eğitim, lansman, tanıtım gibi toplantılarda, projeksiyon, bilgisayar, perde ve sunum kumandası gibi cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Projeskiyon cihazlarında ansilümen değeri ne kadar yüksek olursa görüntü uzaklık açısından o kadar net ve aydınlık olmaktadır. Çoğu cihazlar perdenin yakınına kurularak daha net görünü ve en boy oranı elde edilir. Perde ayarlanabilir ise görüntü ayarlamaları da boyuta göre yapılmaktadır. Genellikle uyumlu olması bakımından projeksiyon perde kiralamaları beraber yapılmaktadır.

LED Ekran Kiralama Hizmetleri

LED ekranlar profesyonel toplantılarınız için perde projekksiyon cihazlarına nazaran daha net ve aydınlık bir görünüm sunmaktadır. Açık alan ya da kapalı mekan farketmez, net bir görüntü almak için LED ekranlar tercih edilmektedir. LED ekranların ölçüsü yapılan dekora bağlı olarak ya da sizin tercihiniz doğrultusunda değişmektedir. Ölçü metrekare olarak hesaplanır ve buna bağlı olarak fiyatı belirlenir.

Ayrıca toplantılarınızda U masa ya da yuvarlak masa düzenlerinde kullanılan masa önü ekran yerleştirme sistemlerimiz de mevcuttur. 3 ya da 4 kişiye büyük ekran LED ya da LCD ekranların özel yerleşimiyle, Projeksiyon ya da ana ekrana bağlı olarak eş zamanlı çalışarak ana ekrandaki görüntüleri katılımcıların önündeki ekranlara yansıtılmaktadır.

makro simultane

TOP Call Now Button