×

Sahne Dekor Uygulamaları

Sahne Dekor Uygulama Hizmetleri

Görsellik açısından büyük önem taşıyan sahne dekor uygulamaları günümüzde özellikle protokol toplantıları ve büyük organizasyonlarda kullanılmaktadır.

Backdrop

Backdrop, sahne arkasında bulunan görsel vinil germe branda ve profiller kullanılarak yapılan sahne dekordur. Genellikle backdroplarda kurum/kuruluş ya da şirket adı, toplantı adı, toplantı tarihi ve bunların çeşitli dillerde tercümeleri, varsa sponsorlarının adı ve logosu kullanılmaktadır. Backdrop, salon ölçülerine göre dilediğiniz boyutlarda yapılabilir. Tasarımı sizin ya da bizim tarafımızdan yapıldıktan sonra son backdrop onayınız alınır ve baskıya geçilir. Fiyatlandırması da metrekare ölçülerine göre belirlenmektedir. Ayrıca ek özellikleri de eklenebilir. Bunlar led ekran, projeksiyon bölümü, renk ve çeşitli açıklamalar gibidir. Backdrop montajı toplantı tarihinden genellikle 1 gün önce yapılmaktadır. Backdrop hazır hale getirilip toplantı boyunca sabit kalmaktadır. Toplantı sonunda ise sahne dekor tekrar sökülüp götürülmektedir.

makro backdrop sahne dekor

Sahne Dekorda Kürsü ve Ekranlı Dijital Kürsü

Kürsü, toplantılarda olmazsa olmaz malzemelerden biridir. Günümüzde modern toplantı organizasyonlarda konuşmacının genellikle kürsüden konuşacağını düşünürsek, büyük önem arz etmektedir. Dijital kürsülerimiz ile dilediğiniz boyutta isim ya da logo ekrana yansıtılmaktadır. Bu da dinleyicilerin kimin konuştuğunu, hangi firma ya da kurumdan olduğunu kolayca gösterebilmektedir. Özel donanımlar ile elektrik prizi ve kürsü mikrofonu da eklenebilmektedir.

ekranlı dijital kürsü dekor

Sahne Dekorda Karşılama Deski, Düzen Koltukları, Sahne, Bayraklar,

Yaka Kartları, Pleksi İsimlikler

Organizasyonlarınızda gelen misafirlerinizi karşılarken karşılama panosu ve karşılama deski gerekmektedir. Özel dizayn edilmiş bu malzemeler aynı backdrop gibi baskı alınarak çeşitli açıklamaları barındıran bir sistemdir. Özel ışıklandırmalı bu sistemler, gelecek olan konuklarınızı şık bir şekilde karşılamanızı ve kayıt almanızı sağlamaktadır.

Sahne düzeni ise, yerden belirli yükseklikte platform kurularak yapılmaktadır. Bu platform kurulduktan sonra üzeri dilediğiniz renkte kaplanmakta ve üzerine kürsü ve koltuklar, masa gibi malzemeler yerleştirilmektedir.

Bayraklar toplantılarda görsellik için önem taşımaktadır. Kurum/kuruluş/ ya da firma özel baskılı bayraklar masa bayrakları, kırlangıç, üçgen ya da düz duvar bayrakları, roll-up mekanizma ve baskıları, dış mekan için yelken bayraklarıdır.

Firmamız bu ihtiyaçlar doğrultusunda sahne dekor uygulamalarını sizin isteğiniz doğrultusunda tedarik etmektedir. Salon keşfi, ölçülendirme, gereklilikler ve fiyatlandırma için önem arz etmektedir.

TOP Call Now Button