×

Simultane Çeviri Ekipmanları

En uygun fiyatları sunan simultane tercüme ekipmanları arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

Dijital dil dağıtımı özellikleri:
Üstün gelişmiş dijital teknoloji
kızılötesi dağıtım
Aydınlatmadan kaynaklı parazit içermez
32 kanala kadar kolay kanal seçimi
Ergonomik alıcı tasarımı
Bosch DCN Konferans sistemleri

 • CCU (Central Control Unit) : İngilizce açılımının karşılığı merkez kontrol ünitesi olarak geçmektedir. Ses mikserinden, mikrofon ve çeşitli seslendirme cihazlarından gelen sesleri tercüman kabinine iletmektedir. Özetle, tercümanın çeviri yapacağı sesleri duymasını sağlayan cihazdır.
 • Transmitter : Tercümanın sesini radyatörler aracılığı ile alıcı kulaklıklara gönderen simultane çeviri ekipmanı cihazıdır.
 • Radyatörler : Alıcı kulaklıkların sinyal almasını sağlayan simultane çeviri ekipmanı cihazlarıdır. Küçük, orta ve büyük olmak üzere üç çeşidi vardır. Kapsama alanları boyutlarına göre de değişmektedir.

  simultane sistem kiralama tercüme tercüman ekipman radyatör

  Bosch LBB4512

 • Tercüman Ünitesi: Tercümanların konuştukları sesi ileten, üzerinde bas konuş sistemin bulunduğu ünitedir. Tercüman dışarıdan gelen sesi istediği ölçüde ayarlayabilir, konuştuğu mikrofona müdahale edebilir. Ekranında görünen dil çiftlerinde istediği dillerde çeviri yapmak için yönlendirme yapabilir.

  simultane ekipman sistem kiralama çeviri tercüme tercüman

  Bosch DCN I-Desk

 • Alıcı Kulaklıklar: Dinleyicilerin, simültane çeviriyi dinleme olanağı sağlayan cihazdır. Ekipmanların arasında dinleyici sayısına göre değişkenlik gösteren cihazdır. 4 dilden 32 dile kadar dil desteği sunmaktadır.

  simultane ekipman sistem kiralama çeviri tercüme tercüman

  Bosch LBB 4540/08

 • Tercüman Kabini: EN ISO 2603:2016, EN ISO 4043:2016 ve EN ISO 20109:2016  TSE’nin yayınladığı Türkçe standartlar TS EN ISO 2603, TS EN ISO 4043 ve TS EN ISO 20109) uyumlu olmalıdır.  Boy 2 metre, genişlik ise 160 cm'dir. Bir simültane tercüman kabini genellikle 2 kişilik olarak tasarlanmaktadır. Ses geçirmez özelliği olmazsa olmazlar arasındadır.

  simultane ekipman sistem kiralama çeviri tercüme tercüman

        Tercüman Kabini

  Anahtar Kelimeleler: Simultane çeviri, tercüme fiyatları, tercüme bürosu, ingilizce tercüme, yeminli tercüman, arapça tercüme, almanca tercüme, akademik çeviri, çevirmen kulaklık, çeviri kulaklık, anında çeviri cihazları, delege mikrofonu, altyazı işitsel çeviri, okuma materyali, sözlü çeviri, özel, ticari çeviri, derleme, tıp çevirileri, online çeviri, sertifika çevirileri, mahkeme çevirileri, İngilizce'den Türkçe'ye Türkçe'den İngilizce'ye,24 saat hizmet, hukuki tercüme, edebi tercüme, finansal çeviri, yazılı tercüme, akademik tercüme, yeminli tercüme, online randevu, teknik tercüme, simultane tercüme, web sitesi tercümesi, simultane tercüme, simultane tercüman, simultane sistem kiralama, simultane sistem, simultane çeviri sistemleri, simültane tercüme

TOP Call Now Button